0
K pokladně

Rougette Na gril krémový (2x90g)

180 g
Běžná cena
74,90 Kč 416,11 Kč/kg

Značka: Rougette

Země původu:
Německo
Popis produktu

ROUGETTE zrající sýr s bílou plísní na povrchu tepelně ošetřený,krémový.

Užijte si grilovací sezónu a oslňte své hosty na zahradní párty. Každé balení obsahuje dvě 90g porce. ROUGETTE grilovací sýry jsou speciálně vyrobené pro úpravu na grilu nebo na pánvi. Není třeba žádné balení do alobalu. Sýr se nelepí na rošt ani nevytéká. Jednoduše ho vyjmete z obalu a položíte na gril.

Grilovací lahůdku ROUGETTE můžete připravit v příchutích krémový, bylinky a chilli.

O značce

Příběh úspěchu od roku 1981. 
ROUGETTE je chloubou našich mistrů sýrařů. Naši nejzkušenější zaměstnanci se po desetiletí věnují tradiční výrobě měkkých sýrů a neustále zdokonalují receptury, aby vznikl opravdu skvělý sýr. Tak se stal venkovský sýr začátkem velmi zvláštního příběhu úspěchu. 

Inovativní díky zkušenostem.
Zkušenost a znalost sýra inspirovala naše sýrové mistry k tomu, aby do pece přinesli jemnou chuť venkovského sýra ROUGETTE. Výsledek: pečicí sýr ROUGETTE – úspěch od prvního dne, a to již od roku 2001. V roce 2012 se našim nejzkušenějším zaměstnancům podařilo optimalizovat přirozeně vyzrálý měkký sýr na gril s grilovacím sýrem ROUGETTE. Díky tomu je ROUGETTE poskytovatelem teplých sýrových specialit na německém trhu.

Slib značky ROUGETTE - nejvyšší kvalita.
V ROUGETTE používáme k výrobě našich produktů pouze mléko z německých farem. Blízkost k našim dodavatelům mléka, náš jasný závazek k domácí produkci a naše povědomí o vysoké kvalitě s průběžnými kontrolami, tvoří pilíře vysoké kvality ROUGETTE.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +2° do +8°C.
Název a adresa výrobce
Käserei Champignon, Kemptener Straße 17-24, 87493 Lauben/Allgäu, Německo
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pasterované mléko, jedlá sůl, mikrobiální syřidlo, mlékařské a plísňové kultury.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1368 kJ
Energetická hodnota 330 kcal
Tuky 28 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 19 g
Sůl 1.6 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020361