Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

HiPP 1 BIO Combiotik Počáteční mléčná kojenecká výživa od narození

500 g
Běžná cena
304,90 Kč 609,80 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

HiPP BIO Combiotik® je generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem. Její složení je založeno na posledních výsledcích výživových expertů. Již více než 50 let věnujeme veškeré úsilí a zkušenosti do výroby mléčné výživy připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo přesně to, co potřebuje pro zdravý vývoj. Přísné kontroly kvality - od prvních surovin až po konečný výrobek - zaručují nejvyšší bezpečnost pro Vás i Vaše dítě.

Můžete ji podávat od narození.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Použití

HiPP BIO Combiotik® je určený pro výživu kojenců od narození (během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů), kteří jsou přikrmováni nebo nemohou být kojeni. Lze podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko – tak často, jak bude Vaše dítě požadovat. Při přechodu na HiPP 1 BIO Combiotik® se může změnit konzistence stolice díky vláknině GOS – stolice může být měkčí podobně jako u kojených dětí.

Příprava

Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na cca 40 °C až 50 °C. Vodu nalijeme do láhve. Odměrku lehce naplníme výrobkem a zarovnáme o hranu uvnitř boxu. Odměřené množství výrobku přidáme do láhve. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C). Teplotu prověříme.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o. Pekařská 628/14, Praha 5 155 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Odtučněné MLÉKO*, produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY*, rostlinné oleje* (palmový*, řepkový*, slunečnicový*), LAKTÓZA* (z MLÉKA*), galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLÉKA*), RYBÍ olej1, chlorid draselný, Mortierella alpina olej, cholin, citronan sodný, L-fenylalanin, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, seleničitan sodný, síran zinečnatý, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, L-tryptofan, L-histidin, síran železnatý, jodičnan draselný, L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), mléčné kultury (L. fermentum hereditum®2), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran manganatý, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín A), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý3, fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin, kyanokobalamin (vitamín B12). 

Vztahuje se k sušenému stavu potraviny

z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství

*z ekologického zemědělství

1obsahuje DHA jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu

2Limosilactobacillus fermentum CECT5716

3 L-methylfolát vápenatý=Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediná kojenecká výživa s bioaktivním folátem Metafolin®.

obsahuje cca 38 porcí á 100 ml

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 276 kJ
Energetická hodnota 66 kcal
Tuky 3.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.5 g
Sacharidy 7 g
Z toho cukry 7 g
Vláknina 0.3 g
Bílkoviny 1.25 g
Sůl 0 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od narození

Alergeny

Ryby Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020225