0
K pokladně

Tena Lady Slim Ultra Mini vložky

14 ks
Akční cena 49,90 Kč
od 3 ks
69,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
74,90 Kč 5,35 Kč/ks

Značka: Tena

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

TROJÍ OCHRANA – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu. Vložka je vytvořená speciálně pro ženy s lehkou ochablostí močového měchýře, aby si mohly i při kašli nebo kýchání užívat všech běžných aktivit. Tato slipová vložka standardní velikosti v sobě okamžitě uzamyká vlhkost a zápach a poskytuje tak při lehké ochablosti močového měchýře diskrétní ochranu. Slipová vložka TENA Lady Slim Ultra Mini nabízí nejen hedvábně jemný povrch a ženský potisk, ale také technologii microPROTEX™, která jí pomáhá okamžitě uzamykat zápach a vlhkost. Díky tomu absorbuje mnohem více tekutiny než běžná slipová vložka. Protože na diskrétnosti záleží stejně jako na spolehlivosti.

O výrobci

TENA je se svými více než 50 lety zkušeností světovým lídrem mezi inkontinenčními produkty. Nabízí výrobky a služby pro jednotlivce i zdravotnická zařízení v 90 zemích světa. Vyvíjí pomůcky a služby, které snižují negativní dopad inkontinence v každodenním životě. 
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Essity Czech Republic s.r.o., Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020158