0
K pokladně

Otma Gurmán Extra kečup jemný

520 g
Běžná cena
79,90 Kč 153,65 Kč/kg

Značka: Otma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Otma Gurmán Extra kečup jemný je svou recepturou přizpůsoben opravdovým milovníkům rajských jablíček. Kečup má výraznou rajčatovou chuť a je extra hustý, díky čemuž snadno vytéká ze sklenice. 

Kečup je ideální ke grilovaným, smaženým i pečeným pokrmům, k těstovinovým salátům a mnohým dalším jídlům.

O značce

Pod prémiovými značkami OTMA a OTMA GURMÁN se skrývají jak kečupy různých druhů a vynikající kvality, tak i hotové omáčky, přílohové studené (grilovací) omáčky, rajčatové protlaky a pyré. Tyto produkty usnadňují nejen přípravu v domácnosti, ale i přípravu na dovolených, při grilování s přáteli či posezení si jenom tak na zahradě.

Co možná nevíte o kečupech? Kečupy Otma jsou vyráběny z kvalitních a správně uzrálých rajčat. Ta jsou zpracována ihned po sklizni a následně smíchána s pečlivě vybranými ingrediencemi dle tajné receptury, která byla přizpůsobena chuti českých i slovenských zákazníků.
Pro skutečné labužníky a milovníky rajčat jsou k dostání kečupy značky Otma Gurmán, které obsahují vysoký podíl rajčat, jsou bez konzervačních látek a snadno se dávkují.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 0-28 °C
Název a adresa výrobce
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Mělnická 133, Byšice, 277 32
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, zahuštěný rajčatový protlak (210 g rajčat na 100 g kečupu), cukr, cibule, ocet, sůl, sušená cibule, koření a výtažky koření.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 567 kJ
Energetická hodnota 134 kcal
Tuky 0.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 29.1 g
Z toho cukry 26.2 g
Bílkoviny 1.5 g
Sůl 1.8 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1019997