0
K pokladně

Emmi Fondue Original

400 g
Běžná cena
194,90 Kč 487,25 Kč/kg

Značka: Emmi

Země původu:
Švýcarsko
Popis produktu

Život může být tak nudný... Nehraj si s jídlem. Sněz všechnu zeleninu. To už jste určitě všechno slyšeli. Ale co zábava? Něco, co je chutné a výživné? Dobře ... seznamte se s Fondue!

Fondu znamená ve francouzštině „roztavený“ a je perfektní kombinací sýru, vína a koření. Jo, já vím, řekl někdo sýr?! Švýcarská tradice, která spojuje lidi, když každý do sýru ponoří chléb, zeleninu, preclíky nebo cokoli jiného, po čem jejich srdce touží. Konverzace plyne, spontánní smích zaplní místnost a starosti se rozplynou! Tak chytni vidličku a uvidíš, co se stane...

Návod na přípravu

Obsah sáčku nalijte do smaltované nebo litinové nádoby. Za stálého míchání přiveďte k varu. Nádobu umístěte na fondue hořák, aby obsah zůstal stále horký a tekutý. 

Do sýru namáčejte kostičky chleba, zeleninu, žampiony nebo i vařené či pečené brambory. Zapíjejte čajem nebo suchým bílým vínem.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a suchu.
Název a adresa výrobce
EMMI Fondue Langau, Switzerland
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sýr 52%, bílé víno, voda, bramborový škrob, třešňovice, sůl, tavicí sůl (E339), koření, stabilizátor: karubin. Obsahuje MLÉKO. Obsahuje alkohol.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1010 kJ
Energetická hodnota 244 kcal
Tuky 16 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 9 g
Sacharidy 3.5 g
Z toho cukry 0.7 g
Bílkoviny 15 g
Sůl 1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1019780