0
K pokladně

Tento Toaletní Papír Premium Gold 4 vrstvý

8 ks
Akční cena 89,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
119,90 Kč 14,99 Kč/ks

Značka: Tento

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Čtyřvrstvý toaletní papír TENTO Gold zářivě bílé barvy a bez parfemace vyniká svou vysokou kvalitou a mimořádnou jemností, která zaručuje velmi měkký dotek a dodává pocit pohodlí a čistoty.

Toaletní Papír Premium Gold 4 vrstvý je jemný, ale zároveň pevný. Papír je vyroben ze 100% celulózy. Balení obsahuje 8 rolí toaletního papíru o 150 útržkách. 

O ZNAČCE

Populární značka Tento vyrábí toaletní papíry, hygienické kapesníky a  papírové utěrky nejvyšší kvality. Když se něco rozlije, rozsype nebo ušpiní, Tento je neocenitelným pomocníkem, který celou šlamastiku rychle vyřeší. Výrobky Tento pomůžou v kuchyni, v koupelně i při úklidu. Kořeny značky leží ve Finsku, kde sídlí její mateřská firma Metsa – světový producent různorodých výrobků ze dřeva.

O lesy se staráme – je pro nás důležité, aby naše dřevo pocházelo z udržitelně spravovaných lesů, které rostou více, než jsou využívány, a v nichžje udržována biodiverzita. Se surovinami zacházímešetrně.

Udržitelnost v každé fázi výroby – udržitelnost zohledňujeme při každém kroku naší výroby. Proto také optimalizujeme využívání vody a energie, aby bylo co nejefektivnější.

Na obalech záleží – dbáme na to, aby také naše obaly byly udržitelné. Za poslední dva roky jsme o 17 % snížili podíl plastů v obalech, ve kterých jsou baleny výrobky naší značky. Naše obalyjsou 100 % recyklovatelné.

Vyráběné blízko vás – všechny produkty vyrábíme v rozumné vzdálenosti od zdrojů surovin a od našich odběratelů. Menší vzdálenost znamená menší potřebu přepravy zboží a tím pádem i snížení emisí CO2.


 

 

Adresa dodavatele
METS Czech, s.r.o., Bubenská 1471, 170 00 Praha 7, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% celuloza.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1019546