0
K pokladně

Cool Nealko Malina a Borůvka, plech multipack 4x0,5l

2 l
Běžná cena
99,90 Kč 49,95 Kč/l

Značka: Cool

Země původu:
Česká republika
Dárek | Košík.cz

Cool + ENERGY - DÁREK Nakupte alespoň 1 ks označeného produktu Cool a získáte Cool+ Energy jako dárek. Maximálně jeden dárek do nákupu.

Popis produktu

Míchaný nápoj z piva. Pasterovaný.

Osvěž si den. Oblíbený, osvěžující a pivní. Odvážený a hravý. Vždy skvělý, chlazený nejlepší. 

O výrobci

Smíchovský pivovar naši předci založili v roce 1869. Ale ten dlouhý pivní příběh začal daleko dříve před tímhle datem. A je to příběh lidí z periferie, kteří chtěli a opravdu udělali něco dobrého pro sebe a svoji čtvrť.

Představte si, že dobrých padesát let před vznikem samostatné republiky, začnou Češi plánovat, že chtějí svůj český pivovar. Z ryze českých zdrojů dali dohromady dost peněz a pivovar postavili s myšlenkou českého národního podniku. Zaměstnával české lidi a preferoval české obchodní partnery. 

První várku piva jsme uvařili 1. května 1871 a dobré jméno jsme získali zejména díky Smíchovské desítce. S ní přišel tehdejší vrchní sládek Michael Trnka a jeho receptura se stala legendou a standardem pro piva podobného typu. On přitom chtěl uvařit dobré a dostupné pivo pro všechny čechy, což se mu evidentně povedlo. 

Sládek Trnka má ještě jeden zářez v pivních dějinách, když v roce 1884 vymyslel a uvařil Granát. První polotmavý ležák s granátovou barvou, který jsme i přes surovinovou náročnost dokázali uvařit i v těžkých hospodářských časech a ke všeobecné spokojenosti ho vaříme i dnes.

V procesu, na jehož konci si pochutnáte na harmonické a dokonale vyvážené chuti piva, jsou důležité kvasinky. A v nich jsme na Smíchově machři. A už hodně, hodně dlouho. Jako vůbec jeden z prvních pivovarů v zemi jsme založili v roce 1900 vlastní propagační stanici kvasnic a od té doby držíme a používáme vlastní kvasničný kmen.

 

Skladovací podmínky
Chraňte před mrazem.
Název a adresa výrobce
Pivovary Staropramen s.r.o., Nádražní 43/84, Praha, 150 00, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 326 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 316 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rekonstituovaná ochucující složka 56 % (voda, citronová šťáva z koncentrátu, šťáva z černé mrkve z koncentrátu, přírodní aroma, koncentrovaný citronový extrakt, kyselina: kyselina citronová, extrakt z ječného sladu, fruktózový sirup, borůvková a malinová šťáva z koncentrátu, stabilizátor: karubin), pivo nealkoholické světlé 40 % (voda, ječný slad český, bavorský, chmelové výrobky), fruktózový sirup, oxid uhličitý.

Obsah alkoholu
0,5 %

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 87 kJ
Energetická hodnota 21 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 5.1 g
Z toho cukry 4.1 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1019331