0
K pokladně

Gourmet Perle multipack Minifiletky ve šťávě 60 x 85g

5.1 kg
Běžná cena
1 039,00 Kč 203,73 Kč/kg

Značka: Gourmet

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Vaše kočka je skutečný znalec a nalákat ji může být někdy velice obtížné. To je důvod, proč GOURMET Perle vytvořil mini filetky ve šťávě. Jemné receptury, které polechtají smysly Vaší kočky neodolatelným chuťovým zážitkem každý den. Vybrané kousky masa nebo ryb nakrájené na tenké filetky a zlehka povařené v lahodné vlastní šťávě uspokojí vybraný jazýček Vaší kočky.

Mini filetky ve šťávě od GOURMET Perle.
Vytříbené pokušení pro jedinečný chuťový zážitek každý den. Všechny varianty GOURMET Perle jsou k dispozici v 85g kapsičkách, aby si každá receptura zachovala svou lahodnou chuť.
Filetky ve šťávě dodávají potřebné živiny, vitamíny a minerální látky. Kapsičky se 4 druhy masa (hovězí, kuřecí, králík, losos).

Krmný návod: Kočkám o hmotnosti 4 kg podávejte maximálně 4 kapsičky denně ve 2 samostatných dávkách.

O ZNAČCE

Sortiment společnosti PURINA® stojí na více než 85 letech odborných zkušeností. Jsme proto nesmírně hrdí na to, že naše krmiva pro domácí mazlíčky patří mezi nejznámější a nejoblíbenější. Víme, že je jen málo věcí, které jsou pro vás důležitější než zdraví a spokojenost vašich čtyřnohých miláčků. Právě proto receptury všech krmiv společnosti PURINA® připravují odborníci s cílem poskytovat zvířatům 100 % živin potřebných k tomu, aby byla v každém životním stádiu zdravá.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto produktu. Zboží vám bude dodáno ve vzhledu aktuálně dostupném na skladě.

 

 

Skladovací podmínky
Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o.. Mezi Vodami 2035/31. 143 20 Praha 4, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

S HOVĚZÍM: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %). bílkovinné extrakty rostlinného původu. ryby a vedlejší výrobky z ryb. minerální látky. cukry. S KUŘETEM: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %). bílkovinné extrakty rostlinného původu. ryby a vedlejší výrobky z ryb. minerální látky. cukry. S KRÁLÍKEM: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho králík 4 %). bílkovinné extrakty rostlinného původu. ryby a vedlejší výrobky z ryb. minerální látky. cukry. S LOSOSEM: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu. bílkovinné extrakty rostlinného původu. ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4%). minerální látky. cukry.

Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit A: 1 490; Vit D3: 230; mg/kg: Fe (E 1): 10; I (E 2): 0.3; Cu (E 4): 0.9; Mn (E 5): 2.0; Zn (E 6): 10

Analytické složky:
vlhkost 79.0 %
protein 14.0 %
obsah tuku 2.5 %
obsah anorganických látek 2.2 %
hrubá vláknina 0.5 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1019227