0
K pokladně

Opavia Brumík balení, čokoládová náplň jemné pečivo 3x30g

90 g
Běžná cena
42,90 Kč 476,67 Kč/kg

Značka: Opavia

Země původu:
Polsko
Popis produktu

• Hravé balení v jarní tématice.
•  V každém velikonočním balení najdete 3 ks pochoutky Brumík.

O SPOLEČNOSTI 

Všechno začíná v rodině Kašpara Melichar Baltazara Fiedora a jeho ženy Amálie, kteří společně zakládají v Opavě rodinný podnik na pečení oplatek. První produkty byly kulaté oplatky slazené cukrem a pečené na otevřeném ohni. Označení Opavia se původně vztahovalo k továrně v Opavě.

   

Nyní se s ním pracuje jako se značkou produktů, které se vyrábějí ve třech českých továrnách, v Opavě, Lovosicích a Mariánských Lázních. Většina produkce pochází z České republiky, část je vyráběna také v zahraničních továrnách.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, Praha 8, Karlín, 18600
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 73 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 73 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka 23,6 %, glukózo-fruktózový sirup, VEJCE 12,3 %, cukr, řepkový olej 11 %, čokoláda 6 % [kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (SÓJOVÉ lecitiny)], stabilizátor (glycerol), PŠENIČNÝ škrob, sušená syrovátka (z MLÉKA), sušené odstředěné MLÉKO 1,1 % a sušené plnotučné MLÉKO 0,8 % (ekvivalent mléka 17 %), kypřicí látky (difosforečnany, uhličitany draselné), glukózový sirup, emulgátory (estery mono- a digliceridů mastných kyselin s kyselinou mléčnou, estery polyglycerolu s mastnými kyselinami, SÓJOVÉ lecitiny), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, jedlá sůl, přírodní aroma. MŮŽE OBSAHOVAT OŘECHY.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1650 kJ
Energetická hodnota 393 kcal
Tuky 16 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3 g
Sacharidy 60 g
Z toho cukry 29 g
Vláknina 1.3 g
Bílkoviny 5 g
Sůl 0.58 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1019136