0
K pokladně

Tena Lady Slim Mini Magic slipové vložky

34 ks
Běžná cena
109,90 Kč 3,23 Kč/ks

Značka: Tena

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

TROJÍ OCHRANA – pocit sucha, bezpečí a kontrola zápachu. Naše nejlehčí vložka pomáhá ženám s lehkou ochablostí močového měchýře užívat si běžných aktivit a dodává jim pocit jistoty i při kašli nebo kýchání. Obsahuje technologii microPROTEX™ navrženou tak, aby okamžitě uzamykala zápach a vlhkost.

Tato vložka s hedvábně jemným povrchem a novým ženským potiskem absorbuje mnohem lépe než běžná slipová vložka, přestože má téměř stejnou velikost. Protože na diskrétnosti záleží stejně jako na spolehlivosti. Dermatologicky testováno.

Upozornění 

Pozorně si přečtěte informace na obalu. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Inkontinenční vložka TENA Lady Slim Mini Magic je zdravotnický prostředek určený pro vnější použití při úniku moči.

O VÝROBCI

TENA je se svými více než 50 lety zkušeností světovým lídrem mezi inkontinenčními produkty. Nabízí výrobky a služby pro jednotlivce i zdravotnická zařízení v 90 zemích světa. Vyvíjí pomůcky a služby, které snižují negativní dopad inkontinence v každodenním životě.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Essity Czech Republic s.r.o., Divize Consumer Goods, Business Center Meteor, Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018997