0
K pokladně

Pickwick čaj ovocné variace s pomerančem

20 ks
Akční cena 32,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
44,90 Kč 2,25 Kč/ks

Značka: Pickwick

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Užijte si tuto kouzelnou kombinaci čajů - šťavnatý pomeranč, třešně s malinami a brusinkami, jahody s mátou, mango se zázvorem a limetkou.

Balení obsahuje 4x5 sáčků čajů s různými příchutěmi.

O výrobci

Vytříbené čaje Pickwick mají přes svůj typicky anglický název původ v Holandsku. Jsou spojeny s neméně známou značkou kávy Douwe Egberts, kterou založili manželé Egbert Douwes a Akke Thijsses v roce 1753. Aby svým čajům dodali tu pravou anglickou eleganci, zvolili pro ně jméno Pickwick, podle klasického anglického díla Kronika Pickwickova klubu od Charlese Dickense. Dnes se jejich čaje prodávají v šesti evropských zemích, včetně Česka a Slovenska.

Značce Pickwick záleží na kvalitě čajů, ale stejně tak i na lidech a prostředí, ze kterého čaje pochází. Jsou proto hrdým nositelem označení UTZ Certified, které spotřebiteli zaručuje, že čaje byly vypěstovány v souladu a rozvoji s životním prostředí a zajištěním lepších životních a pracovních podmínek pro lidi, kteří čaj pěstují.

Při pěstování a výrobě čajů Pickwick je omezováno používání pesticidů, snížují se a používají obaly, které jsou více přátelské k životnímu prostředí, a díky efektivní logistice je snižováno množství emisí CO2 při dopravě.

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Šťavnatý pomeranč - jablečná drť, ibišek, aroma, čekanka, sladké listy ostružin, kyselina citronová, pomerančové oplodí (1%). Třešně s malinami a brusinkami - ibišek, jablečná drť, sladké listy ostružin, aroma, kousky ovoce (1,1%), šípek. Jahody s mátou - jablečná drť, ibišek, máta (7,7%), sladké listy ostružin, čekanka, aroma, kyselina citronová, kousky jahod (1%). Mango se zázvorem a limetkou - jablečná drť, kyselina jablečná, kyselina citronová, zázvor (6%), kousky jablek, čekanka, lékořice, aroma, limetka (0,8%), šípek, mangový granulát (0,2%). Obsahuje lékořici - osoby s vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018981