0
K pokladně

Agricol Tatarská omáčka

250 ml
Akční cena 25,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
32,90 Kč 131,60 Kč/l

Značka: Agricol

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oblíbená omáčka v českých kuchyní, která se hodí nejen k hranolkám a obalovanému sýru, ale také třeba ke grilovanému masu.

O majonéze, která je součástí tatarské omáčky se tvrdí, že vznikla ve Francii a mělo se jednat o produkt „z nouze“ a experiment. Majonéza zachutnala natolik, že se rozšířila do celého světa a je nyní nedílnou součástí mnoha pokrmů. Tatarská omáčka je v podstatě majonéza s dalšími přidanými komponenty, tedy zeleninou a bylinkami. Tatarce měla dát život také francouzská kuchyně a název by měl být odvozen od tatarského bifteku.

O výrobci

Agricol je přední zpracovatel vajec a mléčných výrobků. Velkou pozornost věnuje důsledné kontrole od vstupních surovin po konečnou distribuci. Ze sýrů nabízí čedar typický svým oříškovým nádechem, vejce od Agricolu jsou plné minerálních látek, vitamínů a kvalitních bílkovin. Sídlo má ve východních Čechách - v Poličce.

Skladovací podmínky
Baleno v ochranné atmosféře. Po otevření skladujte při teplotě do +8 °C a spotřebujte do 3 týdnů. Skladujte při teplotě od 0 °C do +15 °C.  
Název a adresa výrobce
AGRICOL s.r.o., T. Novákové 521, 572 01 Polička, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 137 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 137 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, řepkový olej, zeleninová směs 5%hm.(okurka 50%hm., voda, cukr, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, cibule 4%hm., aroma zahušťovadlo: modifikovaný škrob; pažitka, petržel, pepř, česnek, paprika),cukr, hořčice (pitná voda, semeno hořčice, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, koření), vaječný žloutek, ocet kvasný lihový, zahušťovadlo: modifikovaný škrob; jedlá sůl, stabilizátory: guma tara,xanthan,karubin;regulátory kyselosti: kyselina citronová, sírany sodné; konzervant: sorban draselný. Emulgováno s obsahem tuku 40% hmotnosti.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1626 kJ
Energetická hodnota 394 kcal
Tuky 40 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3 g
Sacharidy 8 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 0.6 g
Sůl 1.9 g

Alergeny

Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001804