0
K pokladně

Znojmia Moravanka

330 g
Akční cena 28,90 Kč
od 3 ks
41,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
49,90 Kč 151,21 Kč/kg

Značka: Znojmia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oblíbená zeleninová směs v kořeněném sladkokyselém nálevu je skvělá do bramborového salátu, kterému dodá lehce pikantní říz. Hodí se také jako příloha či do zapékaných pokrmů.

O značce

Když se řekne Znojmia, vybaví se nám nejprve okurky v jedinečném sladkokyselém nálevu. Právě díky úctě k osvědčené receptuře a chuti patří Znojmia k nejoblíbenějším značkám nejen na českém trhu.

Domácí chuť láku podle utajeného receptu nelze ničím nahradit. Dnes pod značkou Znojmia jsou však vyráběny i další úspěšné výrobky – zelí, hrášek, kukuřice, beraní rohy, lečo, zeleninové saláty atd. Výrobky Znojmia jsou vždy garancí kvalitní výběrové zeleniny. Aby zelenina Znojmia držela svůj vysoký standard musí dodavatelé jednotlivých surovin splňovat nejpřísnější kritéria kvality. Ve výrobě je kladen důraz na pečlivé zpracování jednotlivých surovin. Šetrný výrobní proces je nutností pro zachování…

Hmotnost pevného podílu
175
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do 28°C.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods Česko a Slovensko, Walterovo náměstí 329/3, 158 00 Praha 5 – Jinonice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, okurky, cibule (obsahuje SIŘIČITANY), karotka, CELER (obsahuje SIŘIČITANY), hrášek, paprika, cukr, ocet, feferony, sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kořenící výtažek.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 200 kJ
Energetická hodnota 47 kcal
Tuky 0.2 g
Sacharidy 10.1 g
Z toho cukry 8.3 g
Bílkoviny 1.2 g
Sůl 0.9 g

Alergeny

Celer Ano
Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Hmotnost a rozměry

Hmotnost pevného podílu 175

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018966