0
K pokladně

Captain Morgan Black Spiced (40%)

1 l
Běžná cena
609,90 Kč 609,90 Kč/l

Značka: Captain Morgan

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Captain Morgan Black Spiced se vyrábí z karibského rumu z tmavé cukrové třtiny a pečlivě vybraného prémiového koření. Poté zraje ve speciálně vybraných, dvakrát vypálených, dubových sudech. Díky směsi skořice, hřebíčku a skořicovníku má rum Black Spiced výrazný charakter s ideálně vyváženými tóny sladké vanilky a zázvoru a zároveň jemný, doslova legendární závěr.

Rum Captain Morgan Black Spiced vyniká svou výraznou chutí, kterou si vychutnáte nejen samotnou, ale i v kombinaci s kolou a kouskem limetky. Captain Morgan Black Spiced nabízí exotické aroma sladké vanilky, tmavého karamelu, hřebíčku a skořice s výraznými tóny dubu v závěru.

TIP

Captain Morgan Black Spiced chutná skvěle samotný nebo na ledu. V mixu jej vyzkoušejte například s jablečným džusem. Jednoduše smíchejte 1 díl Black Spiced s 3 díly jablečného džusu ve sklenici plné ledu. Na zdraví!

Obsah alkoholu: 40% obj.

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-24°C
Název a adresa výrobce
Captain Morgan Rum Co., Lakeside Drive, Park Royal, London, UK.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rum jamajský, cukr, aroma, barvivo: karamel.

Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018872