0
K pokladně

Křivoklátská medovina Zlatá (18%)

500 ml
Běžná cena
169,90 Kč 339,80 Kč/l

Značka: Křivoklátská

Země původu:
Česká republika

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Zlatá medovina je lahodný nápoj zlatavé barvy a čisté medové chuti. Jedná se o český výrobek jemné chuti, který je velice oblíbený u žen. Při výrobě se používá moderní technologia, a proto má medovina neomezenou trvanlivost.

O MEDOVINĚ

Medovina – nápoj z medu, nápoj našich předků. Opomíjený likér, který se právem vrací na výslunní. Dovolujeme si Vám představit medovinu nového tisíciletí, která navazuje na tradice našich předků. Lahodný nápoj založený na pečlivé výrobě z nejkvalitnějšího výběrového křivoklátského medu, prokvašený prvotřídní kulturou. Při výrobě byl použit starý recept, který byl aplikován do nejmodernější technologie. Medovina připravovaná kvašením neztrácí vzácné a cenné látky medu, které mají blahodárný vliv na lidský organismus.
 
Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.
 
 
Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým světlem.
Název a adresa výrobce
ČESKÁ VČELA s.r.o., Otýlie Beníškové 2598, 269 01 Rakovník, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, med, cukr, líh, aroma, chmel.extrakt, barviva:karamel, kyselina:kys.citronova, konzervant: oxid siřičitý.

Obsah alkoholu
18,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018800