0
K pokladně

Lindt Lindor Srdce pralinkové malé

50 g
Běžná cena
99,90 Kč 1 998,00 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Lindor pralinky s jemnou mléčnou náplní v plechovém srdci.

Pralinky z mléčné čokolády značky Lindt. Dopřejte si jedny ze světově nejoblíbenějších pralinek LINDOR Milk z lahodné mléčné čokolády Lindt s neodolatelně jemnou čokoládovou náplní. To pravé, když si chcete dopřát chvilku pro sebe, vychutnat chvíle s přáteli nebo obdarovat své blízké. Tyto pralinky od nejlepších Mistrů čokolády Lindt jsou perfektním dárkem pro každého milovníka čokolády, včetně vás samotných. 

O ZNAČCE

Již od roku 1845 přistupují Mistři čokolády Lindt ke své práci s nezastavitelnou vášní a odhodláním k čokoládovému umělectví - dbají důrazu na harmonii chutí a struktury v každičké čokoládě. Vše spočívá v detailech.

Tajemství unikátní chuti Lindt leží v pečlivém výběru a způsobu zpracování prémiových kakaových bobů z nejexkluzivnějších regionů světa. Není to však pouze vysoká úroveň standardů, které hrají klíčovou roli, ale i udržitelný přístup napříč celým produkčním řetězcem. 

Náš unikátní proces je zdokonalován napříč desetiletími. Mistři čokolády Lindt osobně praží kakaové boby do optimální chuti a následně je melou do nejjemnější struktury - to vše je základem pro nenapodobitelně rozplývající se strukturu čokolád Lindt.

      

 

 

Adresa dodavatele
Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o., Karolinská 1, 186 00 Praha 8, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 15-20°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 221 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 221 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, rostlinné tuky (kokosový, palmojádrový v různém poměru), kakaové máslo, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, sušené odstředěné mléko, laktóza, bezvodý mléčný tuk, emulgátor: sójový lecitin, extrakt z ječného sladu, aromata.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2584 kJ
Energetická hodnota 622 kcal
Tuky 47 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 35 g
Sacharidy 43 g
Z toho cukry 42 g
Bílkoviny 5 g
Sůl 0.23 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018584