0
K pokladně

Pedigree DentaStix Daily Fresh Large 7ks

7 ks
Běžná cena
99,90 Kč 14,27 Kč/ks

Značka: Pedigree

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

1. Je vědecky dokázáno, že při denním používání snižují dentální tyčinky Pedigree® DENTASTIX™ Fresh nahromadění zubního kamene až o 80 %. Každodenní žvýkání dentální tyčinky Pedigree® podporuje orální hygienu psů. 2. Dentální žvýkací pamlsky Pedigree® DENTASTIX™ Fresh obsahují unikátní kombinaci aktivních ingrediencí: výtažek ze zeleného čaje a patentovaný eukalyptový olej, u nichž je dokázáno, že osvěžují dech, což přijde vhod ve všech společných momentech strávených v blízkosti vašeho psího přítele. 3. Pedigree® DENTASTIX™ Fresh bylo vyvinuto za pomoci veterinářů a výživových odborníků z Waltham Centre. Pravidelné používání DENTASTIX™ pro (malé/střední/velké) psy pomáhá snížit riziko onemocnění dásní. 4. Každodenní žvýkací tyčinky DENTASTIX™ Fresh jsou nízkotučné, bez přidaného cukru a bez umělých barviv a dochucovadel. Žvýkací pamlsky Pedigree® – zdravé dentální tyčinky pro psy. 5. Chutné DENTASTIX™ Fresh pro psy jsou dostupné v balení po jednom nebo více kusech v různých velikostech, aby zajistily efektivní ústní hygienu pro malé, střední i velké psy. Vyberte pro svého psa pamlsky Pedigree®.

Skladovací podmínky
Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Název a adresa výrobce
Mars Czech s.r.o., Michelská 1552/58, 140 00 Praha 6
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Analytické složky (v %): protein: 7.7, obsah tuku: 1.3, obsah anorganických látek: 5.4, hrubá vláknina: 0.70, vlhkost: 16.2, energie: 308 kcal/100g, Doplňkové látky v 1 kg:, Barviva, Nutriční doplňkové látky:, Vitamin E: 1365 mg, Síran zinečnatý heptahydrát: 830 mg, Senzorické doplňkové látky:, Kuřecí příchuť: 36.3 mg

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018546