0
K pokladně

Vitana Rajská polévka do hrnečku

22 g
Akční cena 10,90 Kč
od 4 ks
13,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
15,90 Kč 722,73 Kč/kg

Značka: Vitana

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Výborná rajská polévka do hrnečku. Neobsahuje palmový olej a její příprava trvá pouze 3 minuty.

Jedná se o chutnou svačinku, která zažene hlad i zahřeje. Z naší široké nabídky příchutí si jistě vybere každý, ať už má rád vývary, husté nebo krémové polévky.

Instantní polévky do hrnečku Vitana nesou označení „Výrobek šetrný k planetě”. Mají totiž nízkou hodnotu uhlíkové stopy. Za tím stojí zejména nízké náklady na dopravu a skladování, minimální odpad při zpracování zeleniny a využití elektřiny z obnovitelných zdrojů. Výše uhlíkové stopy je nižší než například u banánu, ovocného jogurtu nebo housky se sýrem.

O výrobci

Aby jídlo bylo zároveň kvalitní a chutné a přitom snadno a rychle připravené. To je hlavním posláním firmy Vitana, která vznikla už v roce 1919 jako pražská firma. Už ve 30. letech se stala největším výrobcem polévkových přípravků v Československu. Dnes norskému vlastníkovi patřící firma má výrobu v Byšicích, Varnsdorfu a Roudnici nad Labem.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu
Název a adresa výrobce
Vitana a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 333 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 333 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Cukr, sušený rajčatový protlak 19 %, modifikovaný škrob, maltodextrin, semolinové těstoviny 8,8 % (pšeničná mouka, jedlá sůl), jedlá sůl, škrob, kvasnicový extrakt, sušená cibule 1,8 %, sušený sójový hydrolyzát, aroma, barviva (paprikový extrakt, karmín), olivový olej, pšeničná mouka, celerová nať 0,1%, pepřový extrakt, kyselina citrónová, směs koření, česnekový extrakt.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 156 kJ
Energetická hodnota 37 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.02 g
Sacharidy 8.2 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 0.8 g
Sůl 0.8 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Celer Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018397