0
K pokladně

Brugal 1888 Gran Reserva Rum (40%)

700 ml
Běžná cena
1 039,00 Kč 1 484,29 Kč/l

Značka: Brugal

Země původu:
DO

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Brugal 1888 Doblemente Añejado je skutečně výjimečný rum vyráběný v Dominikánské republice a spojující bohaté chutě sudů po bourbonu a sherry prostřednictvím procesu dvojitého zrání.

S tóny vanilky, červeného ovoce a karamelu, které se prolínají s kakaem a přírodním dubovým kořením, je Brugal 1888 nádherně lákavou lihovinou, která je hladká, plná chuti a dokonale vyvážená.

Připravte si s rumem Brugal 1888 svůj oblíbený míchaný koktej nebo si ho vychutnejte čistý a objevte destilát s úžasnou hloubkou chutí, který stimuluje smysly a vyvíjí se ve sklenici.

Parametry

  • Barva: Tmavě jantarová barva s bohatým červeným podtónem. Čistá a jasná.
  • Chuť: Na patře dobře zaoblená s hladkým tělem a charakterem. Vnímaná sladkost karamelu a vanilky vyvážená broskví, kakaem a hřebíčkem.
  • Vůně: Sofistikovaná sladkost červeného a sušeného ovoce, rozinek a datlí doplňuje kořeněná dřevitost s nádechem skořice.
  • Dochuť: Pozoruhodně dlouhotrvající a elegantní, s nádechem medu.
  • Doporučené servírování: Servírujte při pokojové teplotě a pro ještě lepší rozvinutí vůně a chuti doporučujeme předem nahřát sklenice, aby rum dosáhl konečné teploty 24 - 26°C.

 

 

Adresa dodavatele
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o., P.O. Box 2, Českobrodská 1329, 198 21 Praha 9 - Kyje, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Destilát z cukrové melasy.

Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1018291