0
K pokladně

Müllermilch Mléčný nápoj s jahodami

400 g
Běžná cena
32,90 Kč 82,25 Kč/kg

Značka: Müllermilch

Země původu:
Německo
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Jahodový Müllermilch je plný šťavnaté a mléčné chuti zároveň.

Vychutnejte si lahodný jahodový nápoj, kdykoli dostanete chuť na něco opravdu dobrého.

Maximálně 1.4 % tuku a vitamíny E, B6, B2 a B1.

O výrobci

Společnost Müller ČR/SR k.s. je součástí koncernu Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG, který je předním evropským výrobcem a zpracovatelem mléčných produktů. Je největším a nejmodernějším závodem na zpracování mléka v Evropě.

Výrobky Müller zaujímají dlouhodobě přední pozice na vyspělých trzích v západní Evropě, jakými jsou , Velká Británie a Itálie. V Německu je Müller číslem jedna na celém trhu čerstvých mléčných výrobků (jogurty, mléčné dezerty, mléčné nápoje), v Anglii je jednoznačnou jedničkou mezi jogurty, v Itálii pak mezi jogurty dvojkou.

Jako jediný významný výrobce mléčných produktů používá společnost Müller výhradně ovoce, které sama zpracovává přímo při výrobě výrobků, nikoliv ovoce předem zpracované od dodavatelů. To společnost Müller řadí nejen mezi 3 největší zpracovatele ovoce v Evropě, ale hlavně jsou tím do maximální možné míry zachovány původní vlastnosti ovoce, jakými jsou chuť, vůně a textura.

Kromě dlouhodobého zaměření na kvalitu a chuť mléčných výrobků je úspěch společnosti Müller založen na ojedinělém novátorství a schopnosti uvádět na trh revoluční výrobky, které si dokážou získat širokou oblibu spotřebitelů a stát se inspirací pro ostatní výrobce. Není proto náhodou, že všechny výrobkové řady, které Müller na českém trhu nabízí, patří právě do této kategorie. Ať už se jedná o dvoukomorový jogurt Müller Mix, kde jsou ovoce a cereálie oddělené od jogurtu, koncept dezertů mléčná rýže (u nás nabízených pod značkou Riso) nebo chlazené ochucené mléčné nápoje tradiční značky Müllermilch.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +4 °C do +8 °C.
Název a adresa výrobce
Müller ČR/SR k.s., Českobrodská 1174198 00 Praha 9 - Kyje, Česká Republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 31 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 31 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Polotučné mlékoPodmáslí, Koncentrát laktózy, Dextróza, Cukr, Barvicí koncentrát z červené řepy, Koncentrát jahodové šťávy 0,04 %, Stabilizátor: karagenan, Aroma, Vitamíny (E, B1, B2, B6), Obsah tuku 1,3 %, Obsah mléčné složky min. 87 %

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 281 kJ
Energetická hodnota 67 kcal
Tuky 1.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 10.6 g
Z toho cukry 10.6 g
Bílkoviny 3.1 g
Sůl 0.15 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001713