0
K pokladně

Hamé Džem Meruňka

260 g
Akční cena 36,90 Kč
od 3 ks
42,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
52,90 Kč 203,46 Kč/kg

Značka: Hamé

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Džemy vynikají jedinečnou harmonií chutí a vůní létem prosluněného ovoce. Základem pro jejich výrobu je kusové ovoce, dodávané především prostřednictvím pulpy (mražením konzervované kusové ovoce nebo jeho části). Díky své méně tuhé konzistenci se hodí nejen k namazání na pečivo, palačinky nebo lívance, ale i k promazávání kynutých, třených a piškotových moučníků, perníků či dozdobení dezertů.

O VÝROBCI

Společnost Hamé je lídrem na českém trhu chlazených a trvanlivých potravin a je jednou z největších firem svého druhu v celé střední Evropě. Její základy leží ve dvacátých letech dvacátého století. Ve svém neustále se rozšiřujícím sortimentu nabízí paštiky, masové konzervy, hotová jídla, zeleninové výrobky, kompoty, kojeneckou stravu, bagety, sendviče, kečupy, tatarky, majonézy, sirupy a další.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Adresa dodavatele
Hamé, s.r.o., Na Drahách 814, 686 04  Kunovice
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glukózo-fruktózový sirup, jablka (20%), meruňky (15%), voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, želírující látka: pektin, antioxidant: kyselina askorbová, barviva (beta karoten a papriková emulze).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1021 kJ
Energetická hodnota 240 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 59.8 g
Z toho cukry 59.3 g
Bílkoviny 0.1 g
Sůl 0 g

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Příchuť Meruňka a broskev

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1017925