0
K pokladně

Mynappa Kimchi Extra hot

390 g
Běžná cena
224,90 Kč 576,67 Kč/kg

Značka: Mynappa

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Mléčně kvašený, veganský salát s bohatou a robustní chutí. Vynikajicí jako příloha ke grilování, do burgerů, asijských polévek nebo jen tak, místo chipsů a snacků. Zelenina od farmářů s certifikacemi kvality produkce. 

Někdy se v kimchi objeví bublinky a perlení. Jde o přirozený a neškodný projev fermentace. 

O výrobci

Původně domácí výroba kimchi pro radost se s rostoucí skupinou kamarádů, kolegů a známých, kteří si naše kimchi oblíbili, změnila ve značku a rodinnou firmu Mynappa s výrobou v Liberci. Zelí odebíráme z rodinné farmy v Polabí, která dává přednost ekologicky přijatelným metodám, výrazně omezujícím užívání agrochemikálií, pesticidů a umělých hnojiv, díky čemuž splňuje certifikace kvality a původu IPZ a GlobalGAP. Kvalita surovin a jejich co nejšetrnější zpracování jsou hlavním tajemstvím chuti našeho kimchi.

 

Skladovací podmínky
Skladujte jednoduše v lednici. Nízká teplota zpomaluje proces fermentace a dává kimchi klid a příležitost k prohloubení a vyvážení chutí. Ponechání v pokojové teplotě kimchi neublíží, dojde ovšem ke zrychlení fermentace, což může zkrátit trvanlivost a změnit chuť. Stejně jako u kvalitních sýrů a vín, delší doba zrání dodá kimchi intenzitu a hloubku. Uzavřené kimchi vydrží měsíce. Po otevření doporučujeme spotřebovat do tří dnů.
Název a adresa výrobce
MYNAPPA s.r.o., Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pekingské zelí, česnek, zázvor, hrušky, jarní cibulky, cukr, sůl, chilli, sójová omáčka.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 135 kJ
Energetická hodnota 32 kcal
Tuky 0.38 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 4.07 g
Z toho cukry 1.45 g
Vláknina 3.04 g
Bílkoviny 1.62 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1017770