0
K pokladně

Primátor 16 Exkluziv, světlé silné pivo, sklo

500 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
24,90 Kč 49,80 Kč/l

Značka: Primátor

Země původu:
Česká republika

Vratná záloha: 3,00 Kč

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Světlé silné pivo. Pasterováno. Stáčeno v ochranné atmosféře.

Světlý ležák (maibock). Silný ležák krásné zlaté barvy. Skutečně robustní tělo korunuje výrazná chmelová hořkost a stabilní hustá pěna. Dlouhodobé doznívání českých odrůd chmele a delikátní sladová chuť pivu propůjčují výbornou pitelnost. Toto pivo dozrává ve sklepích pivovaru až 100 dní. Koncentrovaná ukázka toho nejlepšího z českých pivovarských zvyků.

Slady: plzeňský
Chmely: Žatecký poloranný červeňák, Sládek
Hořkost: 38 IBU
Ocenění: 1. místo The World Beer Awards 2019 Londýn, 2. místo Dočesná Žatec 2019, 1. místo CEREVISIA SPECIALIS Pivní speciál 2017 

O VÝROBCI

Žijeme pivem
Zakládáme si na dodržování klasických výrobních postupů vaření českého piva. Vybíráme pro něj ty nejlepší české slady a chmele. Vaříme způsobem osvědčeného rmutování. Hlavní kvašení probíhá na spilce v otevřených kádích. Piva zrají dlouhé týdny v ležáckém sklepě. Nespěcháme. Řemeslo nás baví.

Jsme jiní
Umíme uvařit i netradiční piva a umíme to dobře. Naše unikátní nabídka zahrnuje 15 druhů piv. Byli jsme a budeme průkopníky netradičních piv na tuzemském trhu. Představujeme Vám různé pivní styly ze všech koutů světa. S pivem si rádi hrajeme, i proto vaříme limitované edice sezonních piv. Každý, kdo naše pivo ochutná, se stává součástí příběhu našeho piva.

Měníme se pro vás
Nová láhev PRIMÁTOR je neobvyklého tvaru s výraznými symbolickými prvky odkazujícími na historii pivovarství v Náchodě a nestárnoucí řemeslo. Jednoduché čisté etikety kladou důraz na druh piva. Spolu s využitím celé škály barev, jsou lehce zapamatovatelné a usnadňují intuitivní orientaci v širokém portfoliu piv. Balení je na první pohled výrazně odlišné od všech tuzemských piv. Měníme se pro Vás, abyste nás na první pohled našli.

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

Skladovací podmínky
Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.
Název a adresa výrobce
PRIMÁTOR a. s., Dobrošovská 130, 547 01,Náchod, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 311 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 304 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, ječný slad, cukr, upravený chmel, chmelové výrobky.

Obsah alkoholu
7,5 %

Alergeny

Lepek Ano

Charakteristika

Barva světlé

Popis produktu

Pivo - druh ležák

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1017642