0
K pokladně

Müllermilch Choco Caramel Cookies

400 g
Akční cena 21,90 Kč
od 5 ks
26,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
32,90 Kč 82,25 Kč/kg

Značka: Müllermilch

Země původu:
Německo
Popis produktu

Chuť sušenek, karamelu, čokolády a mléka, to vše dohromady ve vynikající limitované edici Müllermilch inspirované Amerikou.

O výrobci

Společnost Müller ČR/SR k.s. je součástí koncernu Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG, který je předním evropským výrobcem a zpracovatelem mléčných produktů. Je největším a nejmodernějším závodem na zpracování mléka v Evropě. Výrobky Müller zaujímají dlouhodobě přední pozice na vyspělých trzích v západní Evropě, jakými jsou Německo, Velká Británie a Itálie. V Německu je Müller číslem jedna na celém trhu čerstvých mléčných výrobků (jogurty, mléčné dezerty, mléčné nápoje), v Anglii je jednoznačnou jedničkou mezi jogurty, v Itálii pak mezi jogurty dvojkou. Jako jediný významný výrobce mléčných produktů používá společnost Müller výhradně ovoce, které sama zpracovává přímo při výrobě výrobků, nikoliv ovoce předem zpracované od dodavatelů. To společnost Müller řadí nejen mezi 3 největší zpracovatele ovoce v Evropě, ale hlavně jsou tím do maximální možné míry zachovány původní vlastnosti ovoce, jakými jsou chuť, vůně a textura. Kromě dlouhodobého zaměření na kvalitu a chuť mléčných výrobků je úspěch společnosti Müller založen na ojedinělém novátorství a schopnosti uvádět na trh revoluční výrobky, které si dokážou získat širokou oblibu spotřebitelů a stát se inspirací pro ostatní výrobce. Není proto náhodou, že všechny výrobkové řady, které Müller na českém trhu nabízí, patří právě do této kategorie. 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 4-8°C.
Název a adresa výrobce
Molkerei Alois Muller GmbH, Zollerstrasse 7, Aretsried 86851
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Polotučné mléko, podmáslí, dextróza, čokoláda v prášku 2,5 % (cukr, kakaový prášek), cukr, modifikovaný škrob, karamel 0,1 % (cukr, voda, glukózový sirup), aroma, jedlá sůl, stabilizátor: karagenan; vitamíny (E, B1, B2, B6).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 318 kJ
Energetická hodnota 76 kcal
Tuky 1.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 11 g
Z toho cukry 10.4 g
Bílkoviny 3.4 g
Sůl 0.15 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1017440