0
K pokladně

Finish Power All in 1 tablety do myčky nádobí Lemon Sparkle

48 ks
Doporučená cena
299,00 Kč
269,90 Kč 5,62 Kč/ks

Značka: Finish

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Finish tablety All-in-1 Lemon s vůní citronu ve větším ekonomickém balení v sobě skrývají nejen dokonalou mycí funkci, a to i při nízkých teplotách, ale fungují i jako leštidlo a sůl. Na všechno tedy stačí jedna tableta a vaše nádobí bude dokonale čisté a lesklé

O značce 

Značka Finish® je světovou jedničkou na trhu a může se chlubit řadou prvenství ve svém oboru.

V roce 1953 ji vytvořila společnost Economics Laboratory a v roce 1987 ji převzala společnost J.A. Benckiser, když od Eco-Lab Inc. koupila divizi spotřebních výrobků. Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt. Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®.

Můžeme se rovněž chlubit dlouhou řadou prvenství v oboru – od prvního biologického prášku v roce 1969 přes první dvouvrstvou tabletu v roce 1995 po zavedení v současné době slavné červené kuličky Powerball v roce 1999 a první lisované kapsle se systémem tří komor v 21. století.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu
Název a adresa výrobce
RB (hygien Home) Czech Republic, spol. s.r.o, Vinohradská 2828/151, Atrium Flora, Budova B, 130000 Praha 3, Czech Republic
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

uhličitan sodný, uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku, (1- hydroxyethyliden)bisfosfonová kyselina, sodná sůl

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1017071