0
K pokladně

Milka Choco Sticks sušenky celomáčené, mléčná čokoláda

112 g
Běžná cena
42,90 Kč 383,04 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Sušenkové tyčinky máčené v mléčné čokoládě z alpského mléka.

ČOKOLÁDA MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 20°C.
Název a adresa výrobce
Mondelez czech, Karolinská 661/4, Karlín, Praha 8
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 227 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 204 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový tuk, kakaové máslo, sušené odstředěné MLÉKO, kakaová hmota, sušená syrovátka (z MLÉKA), MLÉČNÝ tuk, glukózový sirup, LÍSKOOŘÍŠKOVÁ pasta, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476), jedlá sůl, kypřicí látky (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný, dihydrogendifosforečnan sodný), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT VEJCE.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2085 kJ
Energetická hodnota 500 kcal
Tuky 23 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 64 g
Z toho cukry 36 g
Vláknina 2 g
Bílkoviny 7.2 g
Sůl 0.55 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1016895