0
K pokladně

Milka Cookie Sensations

156 g
Akční cena 39,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
59,90 Kč 383,97 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Sušenky s kousky mléčné čokolády z alpského mléka (15,4 %) a náplní (26 %) s mléčnou čokoládou (4,5 %). Zkuste sušenky chvíli ohřát a vychutnejte si skvělou čokoládovou náplň tekutou.

ZAJÍMAVOST

Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. 

Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 20°C.
Název a adresa výrobce
Mondelez czech, Karolinská 661/4, Karlín, Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, PŠENIČNÁ mouka, MLÉČNÝ tuk, slunečnicový olej, řepkový olej, kakaová hmota, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, PŠENIČNÝ škrob, modifikovaný škrob, laktóza (z MLÉKA), kypřicí látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné, difosforečnany), sušená syrovátka (z MLÉKA), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), jedlá sůl, aromata (obsahují MLÉKO), sušené odstředěné MLÉKO, barvivo (beta-karoten), sušená SÓJOVÁ vláknina. MŮŽE OBSAHOVAT VEJCE A OŘECHY.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2137 kJ
Energetická hodnota 511 kcal
Tuky 27 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8.9 g
Sacharidy 62 g
Z toho cukry 39 g
Vláknina 1.7 g
Bílkoviny 4.4 g
Sůl 0.9 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1016894