0
K pokladně

PAC Hořovice Hostivařský pecen

1 kg
Běžná cena
74,90 Kč 74,90 Kč/kg

Značka: PAC Hořovice

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Čerstvý chléb pšenično žitný.

O výrobci

Pekárna a cukrárna Hořovice se od svého založení v roce 1995 stala jednou z předních pekárenských firem v regionu Středočeského kraje. Nabízí široký výběr běžného i sladkého pečiva, mlynářských výrobků a dalších pekárenských specialit té největší kvality. Své výrobky připravuje ve třech českých provozovnách: v Hořovicích, Berouně, Příbrami a v mlýně v Čisté u Rakovníka.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu do 25°C.
Název a adresa výrobce
PAC Hořovice s.r.o., Sídlo: 5. Května 1137/57, 140 00 Praha 4 Nusle
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 1 den

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pšeničná mouka, voda pitná, žitná mouka, stabilizovaný kvas, jedlá sůl s jódem, pekařské droždí, zlepšující přípravek, kmín. Posyp kmín. Na povrchu: jedlá etiketa. Stabilizovaný kvas: voda pitná, žitná mouka, pšeničná mouka. Zlepšující přípravek: pšeničná vláknina mikrogranulovaná, žitná mouka, enzymy, antioxidant kyselina L-askorbová. Složení jedlé etikety: rýžový škrob, barvivo E150c, pitná voda, arabská guma.

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1016115