0
K pokladně

Alpro Sójový dezert borůvka

150 g
Původní cena
34,90 Kč
26,90 Kč 179,33 Kč/kg

Značka: Alpro

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Borůvky jsou malé dobrůtky! Tohle modré ovoce dodává našemu sójovému dezertu dokonalou rovnováhu sladkokyselosti. Krémová konzistence a hra chutí na jedničku s hvězdičkou! Užijte si Alpro sójový dezert s kousky borůvek kdekoliv a kdykoliv díky praktickému kelímku, který zaručí, že bude zároveň perfektní svačinou kdykoliv jste na cestách. Vychutnejte s müsli, s jiným ovocem, s ořechy, nebo prostě jen tak a to zcela bez výčitek! Je totiž kvalitním zdrojem vápníku s přirozeně nízkým obsahem tuku. Alpro může být tvůj první krok ke tvému zdravějšímu já, tak do toho! Dobře děláš - pro sebe, i pro planetu.

▪Přirozeně bez laktózy

▪100% rostlinné

▪Vegetariánské

▪Přirozeně s nízkým obsahem tuku

▪Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků

▪Zdroj vysoce kvalitní bílkoviny

▪Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2, B12 a D.

Hlavní surovinou je sója - a co je na ní kromě její výtečné chuti nejlepší? Naše sója neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná.

Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!

Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.  

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

 
*Design výrobku se může lišit od uvedené fotografie.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladničce (max. 7°C) a po otevření spotřebujte do 5 dnů.
Název a adresa výrobce
Danone a.s.,V Parku 2294/2, 148 00 Praha 11-Chodov
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 28 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 28 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, loupané sójové boby (9,7%), cukr, boruvka (5,8%), glukózo-fruktózový sirup, fosforecnan vápenatý, regulátory kyselosti (citronany sodné, kyselina citronová), stabilizátor (pektiny), prírodní aroma, extrakt ibišku, extrakt z mrkve, morská sul, antioxidanty (extrakt s vysokým obsahem tokoferolu, estery mastných kyselin s kyselinou askorbovou), vitaminy (riboflavin (B2), B12, D2), jogurtové kultury (S. thermophilus, L. bulgaricus).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 293 kJ
Energetická hodnota 70 kcal
Tuky 2.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 8.2 g
Z toho cukry 7.9 g
Vláknina 1.2 g
Bílkoviny 3.7 g
Sůl 0.15 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001500