0
K pokladně

Wild & Coco BIO Kokosový krém

400 ml
Běžná cena
79,90 Kč 199,75 Kč/l

Značka: Wild & Coco

Země původu:
Srí Lanka
Popis produktu

Kokosový krém pro ještě krémovější zážitek.

Od kokosového mléka se liší tím, že je hustší a obsahuje více tuků. Je přirozeně bez laktózy - jako ostatní takové produkty. Při vaření asijských pokrmů vám bude k ruce.

 

Krém přidejte do ovocného smoothie či vyzkoušejte přípravu pokrmů z Jižní a Jihovýchodní Asie. 

O VÝROBCI

Wild & Coco Česká firma vyrábějící unikátní, lahodné a funkční potraviny (nejen) z mladého kokosu. Naším posláním je zvyšovat kvalitu života našich zákazníků (zdraví, štěstí, hojnost a autentičnost) prostřednictvím jedinečných potravin a služeb. Inspirováni kouzlem a sílou thajských mladých kokosů odrůdy Nam Hom jsme z této mimořádně výživné suroviny začali vyrábět fermentované výrobky. Každá porce obsahuje miliardy probiotických bakterií speciálně vybraných bakteriálních kmenů přátelských pro lidské tělo. Dále nabízíme kokosovou vodu a dužinu, kokosové pomazánky, rostlinnou alternativu majonézy a další dobroty. 
Klademe důraz na kvalitní zpracování a maximální zachování přirozených vlastností vstupních surovin. Většina našich výrobků je v BIO kvalitě a máme také širokou škálu RAW produktů (bez tepelné úpravy).

 

 

Skladovací podmínky
Skladuje se při teplotě od 2 do 5 °C.
Název a adresa výrobce
Wild & Coco s.r.o., Těšnov 5, Praha 1, 110 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kokosová dužina BIO 60%, voda.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 889 kJ
Energetická hodnota 213 kcal
Tuky 22 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 19.3 g
Sacharidy 3.3 g
Z toho cukry 2 g
Vláknina 1 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1015836