0
K pokladně

Natu BIO Kokosový cukr

300 g
Akční cena 95,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
119,90 Kč 399,67 Kč/kg

Značka: Natu

Země původu:
Indonésie
Popis produktu

Natu BIO Kokosový cukr.

BIO kokosový cukr je nerafinovaný přírodní cukr, který se získává ručním sběrem nektaru z květů kokosových palem. Získaná tekutina se následně několik hodin vaří, dokud nezkaramelizuje. Výsledkem jsou drobné hnědé krystalky podobné třtinovému cukru. V dnešní době se stal oprávněnou konkurencí rafinovaného řepného cukru. Kokosový cukr má lehce karamelovou chuť, vůni i barvu.

Kokosový cukr má podobnou sladivost jako klasický bílý cukr, takže jej v receptech lze nahradit v poměru 1:1. Můžete ho přidat do kaše, smoothie nebo do těsta při pečení.

O NATU

NATU je tu pro to, aby byl zdravý a moderní způsob života dlouhodobě udržitelný a snadno dosažitelný pro každého. Jsme váš spoluhráč v péči i rozvíjení vás samotných. Inspirujeme vás k žití s menším stresem, zato větším respektem k přírodě. Věříme, že pokud milujete přírodu a chováte se k ní s úctou, na oplátku vám ze sebe dá ty nejlepší suroviny pro vaše zdraví. Řídíme se mottem “Love nature, love yourself”. Dopřejte lásku a sílu přírody sobě i svým dětem.

Zakládáme si na poctivé ruční výrobě a dbáme na zdraví vás i planety.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu do +25°C.
Název a adresa výrobce
NATU s.r.o., Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% BIO kokosový cukr.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1661 kJ
Tuky 0.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 97 g
Z toho cukry 94 g
Vláknina 1.5 g
Bílkoviny 1.5 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1015779