0
K pokladně

Natu BIO Ginseng SHOT

100 ml
Běžná cena
62,90 Kč 629,00 Kč/l

Značka: Natu

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Organický shot s ženšenem, aronií, černým rybízem, jablkem, skořicí a chilli povzbudí nejen vaši mysl.

Ženšen pravý byl objeven před více než 5 tisíci lety v dávném Mandžusku (historická oblast na severovýchodě Číny). Dodnes se hojně využívá v tradiční asijské medicíně. Ženšen se rovněž užívá k posílení duševní a fyzické výkonnosti. Kromě extraktu z ženšenu obsahuje Ginseng shot šťávu z aronie, černého rybízu a jablka, skořici, mátu a špetku chilli. 

                  

O NATU

NATU je tu pro to, aby byl zdravý a moderní způsob života dlouhodobě udržitelný a snadno dosažitelný pro každého. Jsme váš spoluhráč v péči i rozvíjení vás samotných. Inspirujeme vás k žití s menším stresem, zato větším respektem k přírodě. Věříme, že pokud milujete přírodu a chováte se k ní s úctou, na oplátku vám ze sebe dá ty nejlepší suroviny pro vaše zdraví. Řídíme se mottem “Love nature, love yourself”. Dopřejte lásku a sílu přírody sobě i svým dětem.

Zakládáme si na poctivé ruční výrobě a dbáme na zdraví vás i planety.

 

Skladovací podmínky
Před konzumací nápoj protřepejte. Skladujte v suchu do 25°C. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
NATU s.r.o., Žatecká 41/4, Staré Město, 110 00 Praha 1
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 231 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 231 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jablečná šťáva (68%)*, šťáva z černého rybízu (21%)*, šťáva z arónie (10,75%)*, chilli prášek (0,1%)*, skořice mletá (0,1%), ženšen pravý (0,03%)*, výtažek z máty peprné (0,02%)*,*z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 212 kJ
Tuky 0.5 g
Sacharidy 12 g
Z toho cukry 12 g
Bílkoviny 0.5 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1015776