0
K pokladně

Natu BIO Hrachový protein

200 g
Běžná cena
179,90 Kč 899,50 Kč/kg

Značka: Natu

Země původu:
mimo EU
Popis produktu

Natu BIO Hrachový protein.

Hrachový protein je skvělým zdrojem bílkovin pro sportovce, vegany a vegetariány. Má dobrou vstřebatelnost a využitelnost (Biologická hodnota je 65). Vyrábí se mechanickým drcením hrachu a následnou izolací hrachové bílkoviny. Výsledný prášek má světle žlutou barvu.

PŘÍPRAVA

Dávkování je velmi individuální a je třeba zohlednit fyzickou aktivitu, obecná doporučení jsou 1–2 polévkové lžíce (15–30 g) denně. Prášek rozmíchejte ve vodě nebo přidejte do koktejlů, zeleninových či ovocných nápojů, do polévek, salátů, pomazánek nebo omáček. Hrachový protein se hodí i na pečení a své využití má také v RAW kuchyni. 

O NATU

NATU je tu pro to, aby byl zdravý a moderní způsob života dlouhodobě udržitelný a snadno dosažitelný pro každého. Jsme váš spoluhráč v péči i rozvíjení vás samotných. Inspirujeme vás k žití s menším stresem, zato větším respektem k přírodě. Věříme, že pokud milujete přírodu a chováte se k ní s úctou, na oplátku vám ze sebe dá ty nejlepší suroviny pro vaše zdraví. Řídíme se mottem “Love nature, love yourself”. Dopřejte lásku a sílu přírody sobě i svým dětem.

Zakládáme si na poctivé ruční výrobě a dbáme na zdraví vás i planety.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu do +25°C.
Název a adresa výrobce
NATU s.r.o., Žatecká 41/4, 110 00 Praha 1, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 281 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 281 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100 % BIO prášek z hrachu.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1794 kJ
Tuky 8.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 4.5 g
Z toho cukry 1.2 g
Vláknina 4 g
Bílkoviny 82 g
Sůl 1.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1015762