0
K pokladně

Merhautovo pekařství Rohlík finský

60 g
Běžná cena
14,90 Kč 248,33 Kč/kg

Značka: Merhautovo pekařství

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pšeničné pečivo ve tvaru rohlíku s přídavkem cereální směsi, která obsahuje směs pražených zrn. Pro zvýraznění chuti rohlík sypeme sezamem a lněným semínkem.

O značce

Merhautovo pekařství zaměstnává 260 zaměstnanců, nabízí přes 120 druhů pekařských výrobků a vyrábí přes 80 druhů cukrářských výrobků + 10 druhů vánočního cukroví.

Prvořadým zájmem firmy je spokojený zákazník a dlouhodobé udržení vysoké kvality výrobků používáním osvědčených receptur, tradičních výrobních postupů a kvalitních surovin. K těmto cílům je směřováno úsilí všech zaměstnanců pekařství.

V současné době Merhautovo pekařství, s.r.o. pokračuje v rozšiřování sítě firemních prodejen, zásobovaných výhradně vlastními pekařskými a cukrářskými výrobky.

Výrobce

Merhautovo pekařství, s.r.o., Pražská 614, Benátky nad Jizerou, PSČ 294 71

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 1 den

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka, pitná voda, cereální směs 10 % (kukuřičná krupice, OVESNÁ zrna, pražená sladová moučka JEČNÁ a PŠENIČNÁ, lněná semínka, SÓJOVÉ jedlé otruby, slunečnicová semena, PŠENIČNÝ LEPEK, PŠENIČNÁ mouka, SEZAM, sušený ŽITNÝ kvas, sůl), SEZAM, len, pekařské droždí, řepkový olej, jedlá sůl, zlepšující přípravek, přírodní barvivo.

Může obsahovat stopy mléka.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1799 kJ
Tuky 17 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.1 g
Sacharidy 53 g
Z toho cukry 3.3 g
Sůl 1.6 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Skořápkové plody Ano
Sezam Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1015011