Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Merhautovo pekařství Chléb staročeský kvasový

600 g
Běžná cena
54,90 Kč 91,50 Kč/kg

Značka: Merhautovo pekařství

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Základem staročeského kvasového chleba je také přírodní kvas tentokrát však s přídavkem droždí, které je bohaté na vitamíny B. Střída uvnitř je krásně pórovitá a kůrka křupavější.

O značce

Merhautovo pekařství zaměstnává 260 zaměstnanců, nabízí přes 120 druhů pekařských výrobků a vyrábí přes 80 druhů cukrářských výrobků + 10 druhů vánočního cukroví.

Prvořadým zájmem firmy je spokojený zákazník a dlouhodobé udržení vysoké kvality výrobků používáním osvědčených receptur, tradičních výrobních postupů a kvalitních surovin. K těmto cílům je směřováno úsilí všech zaměstnanců pekařství.

V současné době Merhautovo pekařství, s.r.o. pokračuje v rozšiřování sítě firemních prodejen, zásobovaných výhradně vlastními pekařskými a cukrářskými výrobky.

Výrobce

Merhautovo pekařství, s.r.o., Pražská 614, Benátky nad Jizerou, PSČ 294 71

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 1 den

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, PŠENIČNÁ mouka, ŽITNÁ mouka, kvas 10 % (mouka ŽITNÁ, SYROVÁTKA zahuštěná, voda, mouka PŠENIČNÁ, droždí), jedlá sůl, pekařské droždí, stabilizátor, kmín.

Může obsahovat stopy vajec, sóji, sezamu.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1020 kJ
Tuky 1.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 50 g
Z toho cukry 1.9 g
Sůl 1.3 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1014999