0
K pokladně

BabyBio BIO Ratatouille s rýží 2x200g

400 g
Běžná cena
129,90 Kč 324,75 Kč/kg

Značka: BabyBio

Země původu:
Francie
Popis produktu

Bio výživa pro kojence od ukončeného 12. měsíce. Večerní jídlo sbalené na cesty v praktické kapsičce. Najdete v něm prvotřídní zeleninu z ekologického zemědělství - třeba francouzskou mrkev, rajčatové pyré z Itálie, lahodné brambory, cuketu, papriky nebo lilek. Na závěr jsme přidali trochu olivového oleje, tymiánu a bazalky.

Dobrota, po které se bude spinkat jedna radost.

 • Výrobek ekologického zemědělství.
 • Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.
 • Bez přidaného cukru.
 • Bez palmového oleje.
 • Bez přidané soli.
 • Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv.

Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

PŘÍPRAVA

 • Příprava v horké vodě:
  Talířek ponořte asi na 5 minut do vroucí vody. Poté pokropte studenou vodou, chvilku počkejte a odejměte víčko.

 • Příprava v mikrovlnné troubě:
  Propíchněte víčko a ohřívejte 1 minutu na střední výkon. Obsah zamíchejte. Před podáváním ověřte teplotu. Nepřisolujte.

O ZNAČCE

Nejen při výběru surovin, ale i při jejich zpracování děláme to nejlepší. Vaříme v páře, abychom zachovali maximální množství vitamínů, minerálů, chuti a vůně každé potraviny. Uvařené příkrmy prochází pouze pasterizací, neobsahují tedy žádné chemické konzervační látky. Nepoužíváme palmový olej, nahradili jsme ho pouze bio slunečnicovými a řepkovými oleji lisovanými za studena. Nepřidáváme cukr ani sůl, protože kvalitní suroviny jsou dobré samy o sobě. Chceme, aby si děti zvykly na opravdovou chuť potravin a vytvářely si dobré stravovací návyky do budoucna. Škála našich gurmánských francouzských receptur uspokojí chutě každého děťátka. Dáváme si opravdu záležet na tom, abychom dětem nabídli pestrou paletu chutí. 

 

 

 

Adresa dodavatele
Bohemia Organics s.r.o., Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v teplotě do 20°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 285 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 285 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mrkev 19 %, pyré z rajčat 19 %, voda z vaření, cibule 13 %, brambory 9 %, paprika, rýže CHZO 5 %, cuketa 5 %, lilek 4 %, extra panenský olivový olej, bazalka, česnek, majoránka. Složky ekologického zemědělství.

U surovin, ze kterých se produkt vyrábí, dochází k drobným odchylkám u nutričních hodnot, proto se může mírně lišit složení na webových stránkách, od složení na výrobcích.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 238 kJ
Energetická hodnota 57 kcal
Tuky 1.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 9.6 g
Z toho cukry 2.2 g
Vláknina 1.4 g
Bílkoviny 1.1 g
Sůl 0.03 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 12. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1014436