0
K pokladně

Milka Choco Snack

29 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
19,90 Kč 686,21 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Mléčný dezert s čokoládou.

MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity. 

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu při teplotě 4-8°C.
Název a adresa výrobce
ACCOM Czech, a.s., Praha 5, Na Pláni 41, PSČ 15000
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 99 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 99 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléčná čokoláda 35,9% (cukr, kakaové máslo, odstředěné sušené mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka, mléčný tuk, emulgátory sojový lecitín a E476, aromata), plnotučné mléko 28,2%, cukr, rostlinný palmový tuk, pšeničná mouka, celá vejce, mléčné bílkoviny, glukózo-fruktózový sirup, sušené plnotučné mléko 1,4%, bramborový škrob, nízkotučný kakaový prášek 0,9%, emugátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin), kypřící prášek (difosforečnany, uhličitan sodný), aroma, sůl. Může obsahovat stopy dalších ořechů.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2018 kJ
Energetická hodnota 484 kcal
Tuky 28.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 14.9 g
Sacharidy 50.3 g
Z toho cukry 42 g
Bílkoviny 6.7 g
Sůl 0.39 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1001282