0
K pokladně

Berry Servis Jahody CZ, 1 kg koš

1 kg
Běžná cena
199,90 Kč 199,90 Kč/kg

Značka: Berry Servis

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jahody, balení 1kg

Jakost: I. 

O PRODUKTU

Jahody jsou tmavě červené s výbornou sladkou chutí. Plody jsou velice vhodné na přímý prodej z důvodu dobré uchovatelnosti.  K pěstování jahod je využívána nejnovější technologie, rostliny jsou pěstovány na fólii a jsou zavlažovány a vyživovány kapénkovou závlahou. Řádky jahod jsou vyložené fólií, která zabraňuje tomu, aby plody ležely na hlíně. Meziřádek mezi hrůbky je vystlán slámou, která celkově potlačuje prašnost na poli a zabraňuje růstu plevele. 

Konzumace: Jahody jsou určené k rychlé konzumaci. Můžete z nich připravit výborné ovocné knedlíky s tvarohem, udělat z nich jahodovou dřeň, nebo si je jen dát do sklenky dobrého sektu.

UPOZORNĚNÍ

Na jahodách se mohou vyskytovat suché otlaky, tyto otlaky vznikají při skladovaní ve vaničce a není to známka závady. Tyto otlaky se mohou objevit i několik hodin po utržení. Není to způsobeno dlouhým skladováním, ale tím že jahody jsou velmi náchylný druh ovoce.

Jahodám nesvědčí mytí pod tekoucí vodou, protože tak přicházejí o vůni. Lepší je jahody krátce položit do mísy s vodou a nechat okapat.

O Berry Servis s.r.o.

Pole, kde pěstujeme ovoce – jahody, maliny a ostružiny – se nacházejí v Břežanech u Českého Brodu v Polabí, které je vyhlášenou oblastí pro pěstování ovoce a zeleniny, a kde všichni pěstitelé dbají na zachování vysoké kvality svých výrobků. Každodenní péče o naše pole přináší zákazníkům maximální kvalitu a spokojenost.

Záleží nám na tom, aby naše ovoce bylo chutné a zdravé. Proto využíváme biologickou ochranu. Chemické prostředky používáme pouze v nezbytně nutné míře, díky tomu jsou hodnoty MLR (maximální limit reziduí) v našem ovoci pod 50 % povolené výše. Provádíme pravidelné rozbory ovoce na MLR. Půda je pro nás přírodním bohatstvím a podle toho se k ní chováme. Dodržováním správných zásad agrotechniky a hnojení o ní pečujeme a udržujeme její bonitu. Také jsme ohleduplní k životnímu prostředí, a proto ovoce balíme pouze do recyklovaných a recyklovatelných obalů. V případě plastů používáme tzv. rPET, což je obal již vyrobený z recyklátu a opět recyklovatelný.

Společnost Berry servis s.r.o. vznikla v roce 2000. Z počátku se zabývala pouze dovozem a prodejem vysoce kvalitní frigo sadby jahod z Holandska. V roce 2002 rozšířila svojí činnost o pěstování jahod, malin a ostružin.  K pěstování jahod a ostatního bobulového ovoce využíváme poznatky moderního zemědělství, ale také zachováváme tradiční zemědělské postupy. 

Skladovací podmínky
Jahody je možné skladovat jen krátkodobě, nejlépe v teplotě od +1°C do + 5°C. Zároveň plody nemyjte, dokud je opravdu nebudete používat. 
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jahody.

Popis produktu

Třída jakosti I.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1012720