0
K pokladně

Madeta Jihočeské mléko plnotučné trvanlivé (3,5%)

1 l
Běžná cena
26,90 Kč 26,90 Kč/l

Značka: Madeta

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jihočeské trvanlivé mléko si svou výtečnou chuť a kvalitu zachovává po dobu 4 měsíců i při skladování při pokojové teplotě - ideální jako Vaše mléčná zásoba na cesty.

Produkt je vyroben z prvotřídního jihočeského mléka s obsahem tuku 3,5%. Díky vyšší tučnosti se jeho lahodná chuť ještě více projeví.

Splňuje požadavky bezlepkové diety.

O ZNAČCE

Jihočeské trvanlivé mléko od Madety se vyznačuje vynikající chutí. To je dáno nejen přísnými zkouškami kvality mléka, ale díky šetrnému tepelnému ošetření metodou UHT zůstává obsah vitamínů, minerálů a vápníků téměř nezměněn. Tato moderní technologie a balení do speciálních obalů zaručuje lahodnou chuť a prvotřídní kvalitu po celou dobu 4 měsíců bez použití konzervantů a to i při skladování v pokojové teplotě. Jihočeské trvanlivé mléko je přirozeným zdrojem vápníků.

O VÝROBCI

Madeta je ryze česká firma se 110 letou historií, která si zakládá na tradici, již ctili už naši předchůdci. Kvalita našich stoprocentně přírodních výrobků bez konzervantů je umocněná původními recepturami a poctivým řemeslem.

Skladovací podmínky
Uzavřené skladovat při teplotě do +24 °C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů a skladujte při teplotě od +4 °C do +8 °C.   
Název a adresa výrobce
Madeta, Rudolfovská 246/83, 370 50 České Budějovice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 111 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 107 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 266 kJ
Energetická hodnota 64 kcal
Tuky 3.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.3 g
Sacharidy 4.8 g
Z toho cukry 4.8 g
Bílkoviny 3.2 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001138