0
K pokladně

Pampers Active Baby Maxi Pack vel. 4 (9-14kg)

58 ks
Běžná cena
599,90 Kč 10,34 Kč/ks

Značka: Pampers

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Zjistěte, jak je možné, že se nové pokolení dětí probouzí veselé. Nic se nevyrovná tomu, vidět své děťátko, jak se probouzí do veselého rána. Znamená to mimo jiné, že se dobře vyspalo. Aby dětem zajistila kvalitní spánek, má nová generace plenek Pampers tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky pro méně mokré zátěže mezi nožičkama a až 12 hodin v suchu.

Aby se vaše děťátko probouzelo stejně suché, jako když šlo večer spát. 


      

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení a / nebo uškrcení.

O ZNAČCE

Značka Pampers vyrábí dětské plenky a vlhčené ubrousky, které jsou vítaným pomocníkem u přebalování. V mžiku s nimi očistíte špinavý zadeček a šup s nimi do koše. Pampers si v průběhu let vybudovaly stabilní postavení v oblasti péče o dítě nejen jako prodejce plenek, ale také jako partner ve vzdělávaní a předávání zkušeností.

Plenky Pampers neusínají na vavřínech a rok od roku se zlepšují. Odvádí vlhkost pryč od pokožky pořád rychleji, jejich tvar se dokonale přizpůsobí zadečku každého dítka, a všechno spolehlivě zůstane tam, kde má. 

      

 

 

Skladovací podmínky
teplota: do 24°C Skladovací podmínky: Nepotraviny
Název a adresa výrobce
Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Ottova 402, 262 32 Rakovník

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1012186