Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Nektarinka žlutomasá, 1 ks

cca 130 g
Běžná cena
12,99 Kč 99,90 Kč/kg
Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Nektarinka

Jakost: I.

Kalibr: B

O PRODUKTU

Nektarinky, nebo taky "ty bez chloupků", mají intenzivnější chuť než broskve ("ty s chloupky") a obvykle bývají tvrdší a méně náchylné na otlaky. Má povětšinou sytě žlutou někdy i krémově bílou dužninu. Chuť nektarinky je výrazná a poznáme v ní jak chuť vyzrálé broskve, tak i chuť hroznového vína. Konzumují se většinou čerstvé nebo se používají na dezerty a pro přípravu marmelád a kompotů.

Zkuste tentokrát na gril místo burgerů hodit nektarinky. Odměnou vám bude ještě sladší chuť než obvykle. Perfektně je pak doplní kokosový krém, který připravíte podle receptu na GRILOVANÉ NEKTARINKY S KOKOSOVÝM KRÉMEM od Kitchen story.

 

 

Skladovací podmínky
Není vhodné skladovat příliš dlouho. Nektarinky by se před skladováním neměly umývat, zkrátí se tak jejich trvanlivost. Skladujte pří teplotě od +6°C do +10°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Nektarinka žlutomasá.

Popis produktu

Třída jakosti I.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000005