Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Meloun žlutý cukrový, 1 ks

cca 1.93 kg
Běžná cena
154,21 Kč 79,90 Kč/kg
Země původu:
Brazílie
Popis produktu

Cukrový meloun žlutý.

O PRODUKTU

Žlutý meloun se řadí mezi cukrové odrůdy stejně jako galia, cantaloupe nebo piel de sapo. Slupka melounu je žlutá, hladká s jemnými rýhami. Dužinu má bledě zelenou až žlutě zbarvenou a uprostřed se nacházejí světle žlutá jádra. Má jemnou a sladkou chuť.

Cukrové melouny můžete konzumovat úplně stejně jako meloun vodní. Můžete ho jíst samotný, jako součást ovocných salátů, případně v kombinaci s parmskou šunkou. Lze z něj vytvořit lahodnou studenou polévku či ho vyzkoušet i grilovat.

Zralost: Zralost pozná podle těžkosti a pevnosti. Pokud na něj přitlačíme prst a povrch melounu ani trochu nepovolí, tak není ještě zcela zralý. Zralý cukrový meloun také poznáme podle výrazné vůně a popraskané slupky na straně stonku.

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém chladném místě. Možno skladovat i v ledničce. Pokud chceme, aby se chuť cukrového melounu plně rozvinula, uchováváme jej při pokojové teplotě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Meloun cukrový žlutý.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001085