0
K pokladně

Nescafé Gold Crema instantní káva

200 g
Běžná cena
279,90 Kč 1 399,50 Kč/kg

Značka: Nescafé

Země původu:
Francie
Popis produktu

Rozpustná 100% káva.

Káva NESCAFÉ GOLD Crema, jemná směs lehce pražených kávových zrn, vytvořená pro dokonalý požitek z jemné chuti v kombinaci nezaměnitelnou sametovou pěnou (cremou) na hladině šálku.

NESCAFÉ káva v tomto balení je získávána ze 100% udržitelných zdrojů, společně s farmáři pracujeme na zlepšování kvality jejich života. Více informací na www.nescafe.cz

Káva NESCAFÉ GOLD Crema je vyrobena pouze z kávových zrn prvotřídní kvality s vysokým podílem Arabiky s jemnou chutí. Vzduchové bublinky tvořící cremu jsou uzamčené již během výroby uvnitř jemného kávového prášku a po zalití horkou vodou vystupují na hladinu a vykouzlí jemnou krémovou pěnu.

NESCAFÉ je značka kávy oblíbená po celém světě, kterou si vychutnávají lidé ve 180 zemích světa. Díky 80leté zkušenosti s výběrem, pražením a mícháním té nejlepší kávy, není divu, že se každou sekundu vypije kolem 5 500 hrníčků kávy NESCAFÉ.

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4, Česká republika
Návod k přípravě
1-2 kávové lžičky přelijte 180 ml horké (ne vroucí) vody a zamíchejte.
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rozpustná sušená 100% káva

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1011432