0
K pokladně

Felix Party mix ocean

60 g
Akční cena 35,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
43,90 Kč 731,67 Kč/kg

Značka: Felix

Země původu:
Německo
Popis produktu

Doplňkové krmivo pro dospělé kočky.

Užijte si více radostných a rozpustilých chvilek s Vaší kočkou s Felix Party Mix - obsahující neodolatelný barevný mix masových pochoutek, které jsou plné lákavých vůní, lahodných chutí a přitažlivých textur.
Felix Party Mix přichází s řadou třech lahodných příchutích: Original Mix (s příchutí kuřete, jater a krůty); Ocean Mix (s příchutí lososa, tresky a pstruha); Mixed Grill (s příchutí hovězího, kuřete a lososa).

A to není všechno! Felix Party Mix obsahuje bílkoviny, vitaminy a omega-6 mastné kyseliny a pomáhá tak Vaší kočce žít zdravý a šťastný život.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto produktu. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Adresa dodavatele
Neslé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká Republika
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, obiloviny, oleje a tuky, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (2 %)*, minerální látky, cukry, kvasnice (* odpovídající 3,5 % rehydratovaných ryb a vedlejších výrobků z ryb s 0,5 % lososa, 0,5 % tresky a 0,5 % pstruha)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1011360