0
K pokladně

Felix Sensations výběr v ochucené omáčce s hovězím, jehněčím, krůtou a kachnou 12x85g

1.02 kg
Běžná cena
179,90 Kč 176,37 Kč/kg

Značka: Felix

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé.

FELIX Sensations® SAUCES je řada lahodných krmiv s jemnými lákavými kousky v různě ochucených omáčkách pro šťavnaté překvapení. Tato krmiva vypadají, voní a chutnají tak lahodně, že jim Vaše kočka neodolá. Takže pokud máte to štěstí mít tak senzační kočku jako je FELIX, potěšte její smysly různými kombinacemi chutí každý den!

Krmný návod: Dospělou kočku o průměrné hmotnosti 4 kg krmte 3 až 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných krmných dávkách (porcích).Krmné dávky jsou určené pro kočky s normální aktivitou v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si Vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě.Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.

O ZNAČCE

FELIXE zná každý – a pokud ne, jistě zná kočku nebo kocoura stejně chytrého, jako je kocourek FELIX! Chcete-li uspokojit potřeby vašeho roztomilého rošťáka, vyzkoušejte neodolatelnou řadu produktů FELIX®; chutná krmiva, která vypadají a chutnají, jako byste je své kočce vařili vy sami. Krmiva FELIX obsahují fascinující kombinace přísad, které potěší smysly vaší kočky, a lahodná překvapení, jako jsou chutná želé, omáčky a dokonce i křupavé posypky! Receptury FELIX® nabízejí širokou škálu lákavých příchutí, textur a forem, a pokud jsou podávány podle krmného režimu uvedeného na obalu, dodávají vaší kočce 100 % živin, které denně potřebuje: chutná krmiva vyrobená z kvalitních přísad, vyvážené kombinace minerálů, vitamínů a omega 6 mastných kyselin – prostě všechno, co kočky bez ohledu na věk potřebují, aby zůstaly zdravé. Jistě chcete své kočce dávat každý den zdravé krmivo, kterému jednoduše neodolá.

DODAVATEL

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká Republika

Skladovací podmínky
Kapsičku skladujte na chladném a suchém místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

S krůtou v omáčce ochucené slaninou: maso a živočišné produkty (z toho krůta 4 %), bílkovinné extrakty, ryby a výrobky z ryb, minerální látky, cukry S jehněčím v omáčce ochucené zvěřinou: maso a živočišné produkty (z toho jehněčí 4 %), bílkovinné extrakty, ryby a výrobky z ryb, minerální látky, cukry S kacnou v omáčce s mrkví: maso a živočišné produkty (z toho kachna 4 %), bílkovinné extrakty, zelenina (omáčka: mrkev 4 % z mrkvového koncentrátu), ryby a výrobky z ryb, minerální látky, cukry S hovězím v omáčce s rajčaty: maso a živočišné produkty (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty, zelenina (omáčka: 4 % rajčat z rajčatového koncentrátu), ryby a výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1011357