0
K pokladně

Purina ONE Indoor s krůtím a celozrnnými obilovinami

1.5 kg
Akční cena 229,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
309,90 Kč 206,60 Kč/kg

Značka: Purina ONE

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělí kočky žijící v bytech.

Kočky žijící v bytě tráví hodně času péčí o svou čistotu, takže jsou náchylnější k potížím souvisejícím s ulpíváním srsti v trávicím traktu. A protože kočka dá většinou přednost sladkému spánku na pohovce před fyzickou aktivitou, potřebuje, abyste se postarali také o její hmotnost.

PURINA ONE® Indoor s recepturou BIFENSIS® je krmivo speciálně navržené pro kočky žijící převážně v bytě. Jeho složení s krůtou bylo vyvinuto veterináři a experty na výživu tak, aby poskytovalo vaší kočce všechny nezbytné živiny, které potřebuje v každém jídle, zároveň bere ohled na snížený energetický výdej a pomáhá redukovat tvorbu smotků chlupů.

Vláknina obsažená v krmivu prokazatelně odvádí ze žaludku kočky dvakrát více chlupů již během 14 dnů*. Díky upravenému poměru bílkovin a tuků pomáhá udržovat štíhlou linii a zdravou tělesnou kondici vaší kočky. Obsahuje také čekanku, přírodní ingredienci, která snižuje zápach steliva, zajišťuje vyváženou střevní mikroflóru a podporuje zdravé zažívání.

Vyzkoušejte PURINA ONE® Indoor s recepturou BIFENSIS® ještě dnes a pomozte podpořit každodenní nutriční nároky vaší kočky.
*výzkum PURINA®

Krmný návod:
Doporučené denní krmné dávky (g/den):

Hmotnost kočky 2 - 4 kg 4 - 6 kg 6- 8 kg
Běžná aktivita 35 - 70 g 70 - 105 g 105 - 140 g
Snížená aktivita 30 - 60 g 60 - 90 g 90 - 120 g


Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky. Čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.
Pokud podáváte krmivo PURINA ONE poprvé, doporučujeme zavádět jej postupným přidáváním stále většího množství PURINA ONE® do stávajícího krmiva po dobu 7 dnů, aby se trávicí systém vaší kočky snáze přizpůsobil změně.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u produktů značky PURINA ONE. Dodaný vzhled produktu se může lišit dle dostupnosti na skladě.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Krůta (17 %), celozrnná pšenice (17 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, kukuřice, sójová moučka, kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, živočišný tuk, sušená řepná dužina, sušený čekankový kořen (2 %), minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu (s přidanými tepelně ošetřenými bakteriemi Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice.

Analytické složky:
Protein: 34,0 %
Obsah tuku: 13,0 %
Obsah anorganických látek: 7,5 %
Hrubá vláknina: 6,0 %
Omega-6 mastné kyseliny: 2,0 %

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A 36 960 m.j./kg
Vitamín D3 1 200 m.j./kg
Vitamín E 460 m.j./kg
Vitamín C 140 mg/kg
Taurin 780 mg/kg
síran železnatý monohydrát 220 mg/kg
jodičnan vápenatý bezvodý 2,8 mg/kg
síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg
síran manganatý monohydrát 108 mg/kg
síran zinečnatý monohydrát 380 mg/kg
seleničitan sodný 0,26 mg/kg
Antioxidanty

Charakteristika

Krmivo - Kvalita krmiva Prémiové

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1011351