0
K pokladně

Bohemia Apple Jablka Golden Delicious, 3 kg

3 kg
Běžná cena
139,90 Kč 46,63 Kč/kg

Značka: Bohemia Apple

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Odrůda: Golden Delicious

Jakost: I.

Kalibr: 70-90mm+

O PRODUKTU

Středně velké, vysoce kulovité až kulovité s méně znatelným žebrováním. Základní barva světle zelená, v době zralosti přechází ve žlutou, někdy s červeným líčkem. Slupka tenká, suchá, hladká, otlačuje se. Dužnina nažloutlá, pevná a křehká konzistence, navinule sladká, šťavnatá, aromatická a velmi dobrá. Stopka tenká a dlouhá.

O DODAVATELI

Bohemia Apple, družstvo vzniklo v roce 2008. Má šest členů, z nichž největším členem je společnost Sady Tuchoraz, s.r.o., která se pěstováním jablek zabývá téměř 20 let a která hospodaří na 340 hektarech vlastních jablečných sadů. Ovoce, z naší produkce každoročně vyhovuje požadavkům a rozborům, zejména ekologicky přijatelných metod pěstování, zvýšené ochrany životního prostředí a lidského zdraví. Díky tomu může používat ochrannou známku Sispo (Svaz pro integrované systémy produkce ovoce).

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +8°C do +12°C.
Název a adresa výrobce
Bohemia Apple, družstvo, Tuchoraz 1, 282 01 Český Brod, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jablka Golden Delicious

Popis produktu

Třída jakosti I.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001019