0
K pokladně

Agro NATURA Organické kapalné hnojivo Celá zahrada

1 l
Běžná cena
169,90 Kč 169,90 Kč/l

Značka: Agro

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Agro NATURA Kapalné organické hnojivo pro celou zahradu je vysoce kvalitní přírodní organické hnojivo. Používá se pro přihnojování zeleniny, ovoce, bylinek, vinné révy, ovocných keřů, stromů, okrasných rostlin doma i na zahradě. U rostlin podporuje vytvoření bohatého kořenového systému. Během prvních dvou týdnů je rostlinou přijato cca 50 % dusíku, zbytek v průběhu dalších 2-4 týdnů. Organické látky stimulují biologickou aktivitu půdy.

Kapalné organické hnojivo na celou zahradu je certifikováno pro ekologické zemědělství a je složeno pouze z přírodních látek.

Dávkování: cca 1 víčko (15 ml) do 1 l vody.

Hnojivo se aplikuje 1 x za 14 dní ke kořenové zóně rostlin nebo postřikem na list bez hrozby poškození listů (zvýšená odolnost vůči chorobám) nebo do systému kapkové závlahy.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0-25°C
Název a adresa výrobce
Zafido realizace a údržba zahrad, Kutnohorská 429/2, Praha 10
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Poměr živin dusík-fosfor-draslík (6,4-1,7-9) melasa a melasové výpalky mletých fosfátů snadno přijatelné stopové prvky. 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010924