0
K pokladně

Agro Substrát pro pelargonie

20 l

Nakupte více za méně

Běžná cena
129,90 Kč 6,50 Kč/l

Značka: Agro

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

AGRO Substrát pro pelargonie a jiné balkónové květiny.

Speciálně vyvinut pro potřeby pěstování balkónových rostlin, které potřebují k růstu a bohatému kvetení vysokou dávku živin. Výborně se v něm pěstují pelargonie, petunie, verbeny, lobelky, begonie, fuchsie, bidens a další balkonové rostliny. Můžete jej použít rovněž do samozavlažovacích truhlíků.

AGRO Substrát pro balkónové květiny je směsí rašeliny, kvalitního vyzrálého humusu a jílu.

Má upravené pH pro potřeby balkonových květin a dále obsahuje krystalické vodorozpustné hnojivo KRISTALON na 6 týdnů (nejoblíbenější hnojivo na trhu, určené i profesionálním pěstitelům) a soubor živin VITALITY Komplex pro vitalitu a regeneraci rostlin

Vitality Komplex je unikátní soubor enzymů a stimulačních látek ze zažívacího traktu žížal, zrychlující transport živin z půdy do rostlin a zlepšující jejich využití. Tyto látky jsou nápomocné při zvětšení kořenové plochy a následně i nadzemní části rostliny. Spolu s huminovými a fulvinovými kyselinami omezují únavu a vyčerpání.

DODAVATEL

Zafido realizace a údržba zahrad, Kutnohorská 429/2, 109 00 Praha 10, Česká republika

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a chladu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rašelina, kvalitní vyzrálý kůrový humus, jíl, upravené pH, vysoký obsah živin a mikroprvků.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1010886