0
K pokladně

Butlers Mléčné truffle

200 g
Běžná cena
359,90 Kč 1 799,50 Kč/kg

Značka: Butlers

Země původu:
Irsko
Popis produktu

Jedna z našich nejoblíbenějších čokolád - Butlers neodolatelné lanýže prezentováné v luxusní pudrové krabičce se zlatým zdobením. Tato krabička obsahuje spoustu lahodných a chutných lanýžů z mléčné čokolády, které jsou bohatě obalené čokoládovými vločkami.

O dodavateli

DELMART je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně DELMART vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách DELMART je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.
Do sortimentu postupně přidáváme naši privátní značku DELMART a snažíme se, aby byla synonymem kvality.

 

 

Adresa dodavatele
DELMART s.r.o., U Makra 123, 251 01 Čestlice
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 81 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 81 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, sirup z invertního cukru, voda, zahuštěné slazené MLÉKO (MLÉKO, cukr), emulgátor: SÓJOVÝ lecitin; konzervant: kyselina sorbová;  přírodní aroma. Obsah kakaové sušiny nejméně 32 %, obsah mléčné sušiny nejméně 20 %. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a lepku.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2044 kJ
Energetická hodnota 488.5 kcal
Tuky 27 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 17 g
Sacharidy 56 g
Z toho cukry 55 g
Bílkoviny 5.9 g
Sůl 0.2 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010744